+90 216 390 54 18

Sosyal Medyada Biz}

SenseFly exom drone

Drone ile ölçmek artık daha kolay

 

Uçuşta 3 farklı görüntü 

eXom ile iniş yapmadan uçuş sırasında video ve termal görüntüleri arasında geçiş yapabilirsiniz. 

                                                                                                                    

Gelişmiş durumsal farkındalık

eXom etrafında bulunan beş çift sensör modülleri bulunmaktadır. Bunlar (bazen kapalı ortamlarda uzakta yakınlaştırmadan kaynaklanan hareket sorunları olmadan) alt resim çözünürlüğü elde etmek için yakın çekim otomatik veri toplar.

Uçuş modunu seçin

eXom tam uçuş modu esneklik sunar. Harici veya GPS güdümlü haritalama ile en iyi projeye uygun modu seçebilirsiniz

eXom yüksek çözünürlüklü fotoğraf makinası ve sensöre sahiptir. TripleView kamera kafası, uçuş sırasında canlı HD ve termal görüntü arasında geçiş yapmak için yüksek çözünürlüklü hareketsiz görüntüler yakalayabilir. Bu verilerin tamamı hafıza kayıt edilir.

TripleView kafa hareketi, 6x dijital zoom, aktif yalpa çemberi ve eXom çerçeve tasarımı ile 180 derece dikey aralığı sunuyor. eXom 5 m (16.4 ft) bir yüzey mesafede sabit bir 1mm görüntü çözünürlüğünü elde etme yeteneğine sahiptir.

Tamamen Kolaylaştırıcı: Bir halihazır veya bir hafriyat kübaj hesabımı yapmak istiyorsunuz. Ya da böyle bir bina veya kule gibi bir röleve mi ? Eğer öyleyse eXom ile görev seçin !

Etkileşimli ScreenFly modu: Hareketli ölçümemi ihtiyacınız var ? interaktif misyonu  için eXom en ScreenFly denetleyicisi kullanın.

Suits: Yüksek çözünürlüklü 2D haritalama, 3B bina haritalama, inşaat izleme, tarım ve arkeolojik haritalama.

   Akıllı Haritalama 
        ve
Ölçme Kolaylığı

 

 

X, Y ve Z, daha kolay

Bir drone kullanarak zamanınızı ve iş yükünüzü azaltabilirsiniz. Jeo-referanslı dijital hava fotoğraf makinası ile  piksel başına 1.5 cm (0.6 inç) kadar keskin çözünürlükte havadan raster verilerini elde ederek kısa bir uçuş ile milyonlarca veri toplayabilirsiniz

 

Aylarca süren halihazır ölçümleri, röleve ölçümler, hafrriyat kübaj ölçümleri, artık çok daha kolay bir şekilde ölçülebilir. Drone sade saha da değil, ofisde de işlerinizi fazlasıyla kolaylaştıracaktır. 3d ölçüm ile birleştirilmiş veri yapısı, zaman bakımından oldukça avantajlı olacaktır. Veri düzenleme, birleştirme zahmetinde bulunmayacaksınız

         

        

Binlerce nokta sayısı
mükemmel  3d yapılandırma

 

 

 

 

Uyumlu Uzantılar

3D detaylı röleve ölçümü

Binalar, kuleler, çatılar, köprüler, tüm yapılar için yüksek çözünürlüklü 3d veri oluşturma…

Yüksek çözünürlüklü haritalama

Yüksek çözünürlüklü 2D ve 3D haritalar oluşturmak, ya da bir arazinin yüksek eğimli ve dikey yüzeylerin ölçme…

 3D modelleme

Yüksek çözünürlüklü havadan görüntüleri yakalayabilir ve binalar ve küçük / orta ölçekli altyapı        tamamen 3D modele dönüşebilir

          

          SenseFly exom 
        Teknik özellikleri