Hakkımızda

Firmamız mühendislik hizmet sektöründe kurulduğu 1998 yılından bugüne 23 yılı aşkın sürede faaliyette bulunmaktadır. Tüm altyapı çalışmalarının ilk adımı olan harita mühendislik hizmetlerinin ülke kalkınmasındaki öneminin bilinci ile üstlenilmiş olan tüm projeleri, yapım ve uygulama yönetmeliklerinin, teknik şartnamelerinin gereğini titizlikle yerine getirerek, zamanında doğru örnek yapımlar olarak sonuçlandırmak ilkemiz ve geleneğimiz olmuştur.

Ana iştigal konuları arasında mühendislik uygulamaları ve ölçmeleri  dışında zamanla pekişen tecrübe ve piyasada müşteri memnuniyeti ile oluşan güven müşavirlik ve danışmanlık hizmetlerini beraberinde getirmiştir. Ülkemizin güçlü firmalarının bölgemizdeki yatırımlarında teknik danışmanlık, koordinasyon ve müşavirlik hizmetleri verilmiştir.

Firmamız yenilikçi bakış açısı, kalite ilkeleri, çevre ve insan yaşamına duyduğu sorumluluk bilinci ile 2016 yılında inşaat sektörüne ilk adımını atmıştır. Mimari tasarımda ve teknikte en ileri teknolojiyi kullanarak müşteri memnuniyeti odaklı, zamanında teslim prensibi ile, dönemin ve geleceğin ihtiyaçlarına cevap veren yapılar oluşturuyoruz.

Sizlere yaşanılabilir mekanlar üretmeye devam edeceğiz…

MİSYONUMUZ
Bulunduğumuz sektör ve yatırım camiasının standartlarını asmak için büyük çaba sarf ediyoruz. Bunu akılcı yatırımlar yapabilen en iyi kadroyu barındırarak, bütünlüğe ve başarıya değer veren bir kültürü destekleyerek gerçekleştiriyoruz. En zorlu ekonomik dönemlerde bile bütünlük ve is ahlaki esasına dayılı çalışma anlayışımıza olan bağlılığımızı güçlendirmek için gerekli tüm adımları attığımızı gösterdik.

KISA DÖNEMDE
Su anda Türkiye üzerine yoğunlaşmış, oldukça saygın ve tanınmış bir  yatırım yönetimi hizmetleri sağlayıcısı olan firmamız, Türkiye, Orta Doğu ve bölge ülkelere doğru yayılmayı planlamaktadır.

ORTA UZUN DÖNEMDE
Türkiye, Orta Doğu, Kuzey Afrika ve Doğu Avrupa ve ABD’yi kapsayan çok yönlü müşteri portföyü ve yatırımlarıyla, dünya çapında özenilen bir yatırım yönetimi hizmet sağlayıcısı olmak, Özellikle Avrupa ve Orta  Doğu pazarlarında olmak üzere, dünya çapında saygı gören bir gayrimenkul fon yöneticisi olabilmek