Kurumsal Gelişim

| 22 Yılın Tecrübesi…

22 yılı aşkın deneyimi ile harita ve inşaat sektöründe proje bazında üretici, mühendislik alanında çözümcü kimliği ile hizmet veren kuruluşumuz Kent Mühendislik’in, değişmez prensipleri arasında, uygun fiyat politikası ve kaliteli hizmet anlayışı her zaman ilk sırada yer almıştır.

Çalışma Şeklimiz İle Farklıyız…

Firmamız hızlı gelişen dijital teknolojide her dönem yeniliklere uyum sağlamış, müşteri deneyimini ve memnuniyetini en üst seviyede tutmuştur. Yeni dönemde iş takibini kolaylaştıran bir yenilik ile tüm müşterilerimiz için “Online İş Takibi” hizmetini hayata geçiriyoruz… 

Müşterilerimize Özel Kullanıcı Kodu Tanımlıyoruz…

Tüm müşterilerimize özel kullanıcı kodu tanımlıyoruz. Bu müşteri kodu ile kurumsal sitemiz www.kentmuhendislik.com‘daki “İş Takibi” bölümünden, hizmet almış olduğunuz işleri ( parselasyon İşlemleri, terk, tevhit, ifraz, satın alma vb. tescilli dosya hizmetleri ) cebinizden online takip edebileceksiniz. 

| Sistem Nasıl İşliyor ? |

İŞ TAKİP

Kurumsal sitemize giriş yaptıktan sonra “ İŞ TAKİP ” butonundan sorgulama ekranına ulaşabilirsiniz. Veya istakip.kentmuhendislik.com ile direk sorgulama ekranına ulaşabilirsiniz.


İŞ SORGULAMA

Sorgulama ekranındaki “Müşteri No” kısmı, size özel tanımlanan müşteri kodudur. Müşteri kodunuz büyük küçük harf duyarlılığına sahip değildir. Örnek: Cr00889 şeklinde girmenize sistem izin verecektir.


İŞ AKIŞI EKRANI

İş akışı ekranı, responsive mobil uyumlu ve kolay kullanıma sahiptir. Devam eden işlerinizin yanı sıra, tamamlanan işlerinizin listesi de aynı ekranda yer alır.